footer-logo
Objednejte si zdravé a čerstvé jídlo, užijte si výjimečnou cestu chuti na vašem stole.

Kontaktní Informace

Karvinská 1237/8, 735 53 Dolní Lutyně, Česko

+(420) 778 745 574

info@lutena.cz

Získejte Aktualizace

Toni Chmelarova

Z celého srdce chceme vřele poděkovat celému týmu Restaurace a penzion Lutena za nádherné prožití Našeho krásného dne – naší svatby v jejich restauraci a následně také noci strávené v jejich penzionu.
Srdečné přivítání chlebem se solí a půlečkami, kde tradičně v jedné voda v druhé ale skvělá slivovička . Následovalo rozbití talíře a naše zametání…
Poté jsme špalirem prošli do restaurace,kde na nás čekala
nádherně připravená slavnostní tabule, úžasné jídlo jak na oběd,dortík , dezert, dobře chlazený přípitek i nápoje v tom vedru opravdu k velkému ocenění….večeře k výběru z několika specialit ,velmi krásně naložené na talíř i velmi chutné,snídani jsme si mohli vybrat z několika jídel a kromě toho co jsme si vybrali,byl ještě na stole obložený talířek se salámy a sýry,opět dobře vychlazený džus , limonáda, a k dalšímu výběru ještě káva nebo čaj…
Obsluha byla úžasná po celý den ,ochotna s čímkoli pomocí přemístit, podat, přinést a hlavně rychlá,což se v tom parném dni velice cení,nápoje dobře vychlazené…také nám ochotně předvedla funkce vířivky.
V penzionu nás čekal krásně nazdobený čistý, voňavý pokoj , s úžasnou vodní postelí 😱😁👍 , také připraveným větrákem v těchto horkých nocích ,a vedle skvělá velká podsvícená vířivka ,kolem níž byly ještě naaranžovány orchidej a svíčky k zapálení,a to vše podtrhlo atmosféru příjemně strávené svatební noci.
Tuto restauraci jsme si vybrali proto, že do ní jezdíme často ať už jedeme jen tak okolo a zastavíme se tu , nebo jezdíme na Valentýnské dny ,nikdy nás tady nezklamali ,vždy jsme byli spokojeni s jídlem ,i rychlou obsluhou.
Výhodou je i skvělý jejich obchůdek s různými specialitami, takže si ještě odnesete nejen hezký pocit z příjemně strávené ať už chvilky nebo dne ,ale také si můžete něco dalšího dobrého koupit .

Jsme neskutečně vděčni za vše a moc všem ze 💖děkujeme, jste úžasní 💖

Vřele všem doporučuji 💖

Manažerka