footer-logo
Objednejte si zdravé a čerstvé jídlo, užijte si výjimečnou cestu chuti na vašem stole.

Kontaktní Informace

Karvinská 1237/8, 735 53 Dolní Lutyně, Česko

+(420) 778 745 574

info@lutena.cz

Získejte Aktualizace

Oslavy

Velký sál s maximální kapacitou až 50 osob se nachází v přízemí našeho penzionu. Je vhodný pro pořádání oslav, svateb, smutečních hostin i firemních meetingů. Díky jeho situování můžeme zaručit naprosté soukromí a izolaci od venkovních rušivých vlivů. Sál je plně ozvučen, vybaven vzduchotechnikou a na přání zajistíme také projektor.

Součástí je vlastní sociální zázemí a bar s obsluhou, která Vám bude k dispozici po celou dobu oslav. K velkému sálu náleží také venkovní zahrada s posezením, která rovněž svou polohou zajistí maximální, ničím nerušené soukromí. V případě zájmu Vám ji za poplatek uzavřeme pro soukromé účely. Zajímavou dominantu tvoří vodopád, sloužící kromě příjemné zvukové kulisy také jako skvělé místo pro Vaše fotografie. Od března či dubna, v závislosti na počasí, probíhá jako součást oslav na přání také grilování s našim kuchařem.

Po domluvě lze také zajistit bezbariérový přístup imobilním občanům. Zajistíme Vám volný průjezd až do sálu a samozřejmě také k toaletám.

Na pozemcích provozovatele Restaurace a penzionu Lutena je zakázáno používat výbušnou a zábavní pyrotechniku mimo zakoupenou přímo u nás. V případě zájmu máme pro Vás nabídku ohňostrojů v různých cenových relacích, včetně všech povolení, instalací a odpalu.

V případě jakéhokoli dotazu, přání či zájmu o rezervaci nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 778 745 574 nebo na emailu info.penzion-lutena@seznam.cz