footer-logo
Objednejte si zdravé a čerstvé jídlo, užijte si výjimečnou cestu chuti na vašem stole.

Kontaktní Informace

Karvinská 1237/8, 735 53 Dolní Lutyně, Česko

+(420) 778 745 574

info@lutena.cz

Získejte Aktualizace

Naše nabídka

V restauraci a penzionu Lutena Vám připravíme krásnou svatbu na klíč. Jsme si vědomi, že svatba je jednou z nejradostnějších událostí v životě a při její organizaci dbáme na každý detail.

Řekněte si své “ANO” u nás!

S čím vším můžete u nás počítat?

Nabízíme Vám komfort uzavřené společnosti jen pro Vás
Kvalitní a precizní svatební banket
Profesionální přístup
Důraz na detail a originalitu
Wellcome drink po příjezdu hostů
Standardní vybavení venkovního obřadu: slavnostní brána nebo altán, stůl pro oddávajícího, mikrofon, hudba během obřadu, červený koberec. Květinovou výzdobu jsme schopni zajistit na základě Vašich požadavků.
Zhotovíme Vám také zdarma jmenovky hostů a svatební menu na stoly v barvě Vaší svatby
Novomanželé od nás dostávají jako dárek noc se snídaní v pokoji LUX s vodní postelí. Pro ostatní hosty poskytujeme ubytování za zvýhodněnou cenu.
Nabízíme Vám vše, co pro oslavu vstupu do společného života potřebujete. Společně s našimi partnery jsme připraveni udělat z této události den, na který budete vzpomínat až do konce života.

Svatební menu s Vámi osobně vybereme a sestavíme dle Vašich představ (svatební menu, večerní raut, grilování s kuchařem).

Máme k dispozici sál s kapacitou vice než 50 osob, ke kterému náleží vlastní bar s obsluhou. K sálu patří také zahrádka s posezením a dětským hřištěm, kterou lze za poplatek zcela uzavřít pro soukromé účely a která svou polohou zajišťuje maximální, ničím nerušené soukromí. Zajímavou dominantu tvoří venkovní vodopád, sloužící kromě příjemné zvukové kulisy jako skvělé místo pro Vaše fotografie. K dispozici máte také dostatek parkovacích mist zdarma.

Na pozemcích provozovatele Restaurace a penzionu Lutena je zakázáno používat výbušnou a zábavní pyrotechniku mimo zakoupenou přímo u nás. V případě zájmu máme pro Vás nabídku ohňostrojů v různých cenových relacích, včetně všech povolení, instalací a odpalu.

V případě Vašeho zájmu o pořádání svatby nás kontaktujte osobně nebo na emailu info.penzion-lutena@seznam.cz