logo lutena

Penzion

Nabízíme Vám příjemné komfortní ubytování v průjezdové obci Dolní Lutyně, která je vzdálená pouhých 10 kilometrů od polských hranic.  Penzion je zaměřený jak na individuální obchodní a pracovní cesty, tak i na turistickou klientelu, která jistě ocení dobrou kvalitu služeb, osobní přístup i polohu, vhodnou jako výchozí bod pro výlety v Moravskoslezském kraji.

V nově zrekonstruovaném penzionu naleznete vše pro Váš klidný a nerušený pobyt. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovacím koutem a WC, mají připojení na internet pomocí wifi sítě zdarma a jsou vybaveny TV, na pokoji Lux, Komfort a Klasik jsou navíc nové LCD. Vzhledem ke kapacitě penzionu jsme schopni ubytovat také menší turistické skupiny a sportovní soustředění.

Pro hosty dále nabízíme za využití našich služeb Sportovního a relaxačního centra Shark v Orlové a Studia Klára v Bohumíně (obě centra jsou vzdálená necelé 4 km od penzionu Lutena). Najdete zde moderní fitness centrum, široký výběr skupinových sportů, výživové poradenství, profesionální solární studio i kadeřnictví. Hostům nabízíme ZDARMA využití privátní sauny a vířivky a také ZDARMA vstup do fitness v obou centrech po dobu ubytování a také v den odjezdu. 

Vice info na www.studio-klara.cz/orlova

Check in:            14:00 – 20:00

Check out:          10:00

Stravování:         Pro ubytované hosty se podává snídaně ve formě rautu a výběru ze snídaňového lístku od 7:00 do 9:00, popřípadě dle dohody a potřeb klientů (v ceně ubytování).

K dispozici je pečivo, máslo, džem, müsli, studené a teplé nápoje, dále bílý jogurt a med. V rámci snídaně si hosté vybírají také jídlo ze snídaňového menu; standardně jsou v nabídce párky, míchaná vejce, sázená volská oka, talíře se sýrem a salámem.

V restauraci se dále každý všední den podává obědové menu (výběr z několika jídel). Samozřejmostí je využití nabídky stálého jídelního lístku v rámci běžné provozní doby restaurace.

Parkování:           Soukromé parkoviště hlídané bezpečnostními kamerami zdarma.

Jak se k nám dostanete? Obec Dolní Lutyně se nachází v blízkosti měst Karviná, Orlová a Bohumín. Pokud budete cestovat po dálnici, dostanete se  nám ze směru Ostrava exitem 370 (směr Bohumín – centrum) a ze směru Katowice (PL) exitem 372 (směr Bohumín – centrum) Dojezdová vzdálenost k penzionu Lutena je cca 10 km.

V případě jakéhokoli dotazu, přání či zájmu o rezervaci nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 778 745 574 nebo na emailu ubytovani-lutena@seznam.cz

Přejeme Vám příjemný a ničím nerušený pobyt.

Turistické zajímavosti a tipy na výlety

Ceník ubytování

Desatero domácích mazlíčků

Ubytovací řád Penzionu Lutena

  • Sídlo
  • Karvinská 1237
  • 735 53
  • Dolní Lutyně
  • Kontakty
  • + 420 778 745 574
  • info.penzion-lutena@seznam.cz

Restaurace a penzion Lutena v Dolní Lutyni hodnocení