logo lutena

Podmínky „Lutena klubu“

Podmínky „Lutena klubu“

Lutena klub“ je věrnostní program Restaurace a penzionu Lutena. Zapojení do tohoto programu Vám umožňuje po nabití zákaznické karty (peněženky) čerpat 10% slevu na celý sortiment jídelního a nápojového lístku (s výjimkou týdenního menu, ubytování a soukromých akcí naceněných na míru).. Pokud si dále vyberete z lístku položky označené jako „Tip pro Vás“, získáte body, které můžete uplatnit při příští návštěvě v poměru 1b = 1Kč.

Po vyplnění formuláře obdržíte zdarma věrnostní kartu, na kterou máte možnost vložit finanční sumu v minimální hodnotě 1000,- a která Vám nyní bude sloužit jako peněženka. Od tohoto okamžiku máte 10% slevu a také můžete začít sbírat body.

Účastníkem věrnostního programu a nositelem karty "Lutena klubu" se stává každý zákazník, který obsluze odevzdá správně vyplněný a podepsaný registrační formulář. Obsluha restaurace mu poté zdarma vystaví zákaznickou kartu, kterou je možno nabít v hodnotě od 1000,-. Členství v programu je dobrovolné a nelze jej nárokovat, o členství rozhoduje provozovatel

Při předložení karty před zaplacením bude ihned odečteno 10% z celkové ceny útraty v Restauraci Lutena/Gril baru Lutena. Navíc, pokud si host vybere z nabídky jídlo či nápoj, označený šipkou „Tip pro Vás“, získá na svůj účet uvedený počet bodů, které může použít k příštímu placení účtu, nejdříve však následující den, v poměru 1b = 1Kč.

Platbu touto věrnostní kartou lze kombinovat s jiným druhem platby či stravenkami. Použití karty "Lutena klubu" k načtení slevy, k platbě či čerpání bodů hlaste předem obsluze, dodatečné či zpětné načtení slevy podle vystavených účtenek není možné. Obsluha sdělí nositeli na požádání stav jeho konta na věrnostní kartě, aktuální stav je uveden vždy také na účtence.

Pokud od posledního nabití karty uběhlo více než 1 rok, je deaktivována a její platnost je pozastavena, členství a výhody v tomto věrnostním klubu zanikají.

Věrnostní karta je přenosná.

Slevu 10% je možné využít pouze pro placení v celém objektu Restaurace a penzionu Lutena a Gril baru s výjimkou týdenního menu, ubytování a úhrady akcí, které byly naceněny zákazníkovi přímo na míru (oslavy, svatby apod.). Rovněž se její použití nevztahuje na rozvoz jídel a pizzy.

Provozovatelem věrnostního programu je firma RELAXAČNÍ A SPORTOVNÍ ZÓNA s.r.o., U Soudu 6199/25, 708 00 Ostrava – Poruba, IČ: 03422445.  Odevzdáním registračního formuláře zákazník souhlasí se zpracováním osobních údajů pro interní potřeby firmy a propagaci, nebudou předány třetím stranám. Firma se zavazuje postupovat v souladu se zák. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Ztrátu či odcizení karty je držitel povinen neprodleně oznámit provozovateli písemně, či elektronicky. Provozovatel neručí v případě ztráty karty a jejího následného zneužití třetí osobou za ztrátu hodnoty nasbírané na kartě. Karta je po oznámení zablokována a žadateli může být vystavena nová za obvyklých podmínek.

Členství ve věrnostním programu zaniká:

 • V případě, že žadatel o ukončení členství zažádá písemnou formou na email                  info.penzion-lutena@seznam.cz
 • V případě, že zákazník neuskuteční po dobu delší než 1 rok nabití své karty v hodnotě alespoň 1000,-Kč.
 • V případě, že uvede záměrně nesprávné údaje v registračním formuláři
 • Zneužitím mechanismu věrnostního programu nositelem karty
 • Rozhodnutím provozovatele o ukončení věrnostního programu

Na co se nevztahuje sleva 10%?
Sleva 10% se nevztahuje na úhradu soukromých akcí, které byly naceněny přímo Vám na míru, dále na akční položky v týdenním menu (nejlevnější hlavní chod a akční nápoje)  Slevu dále není možno uplatnit na ubytování a rozvoz. 

  • Sídlo
  • Karvinská 1237
  • 735 53
  • Dolní Lutyně
  • Kontakty
  • + 420 778 745 574
  • info.penzion-lutena@seznam.cz