logo lutena

Podmínky rozvozu

Prodávající

KONTAKTNÍ A FAKTURAČNÍ ADRESA:

RELAXAČNÍ A SPORTOVNÍ ZÓNA s.r.o.
Adresa:
U soudu 6199/25, 70800 Ostrava 8
IČ:
03422445
DIČ:
CZ 03422445
Tel: 
778 745 574
E-mail: info.penzion-lutena@seznam.cz

Korespondenční adresa: Karvinská 1237, 735 53 Dolní Lutyně

Objednávka

Prodej je realizován na základě kupní smlouvy, která vznikla závazným potvrzením objednávky. Za závazné se považuje potvrzení telefonem, e-mailem nebo textovou zprávou. Kontakt nutný k potvrzení objednávky provádí prodávající.

Potvrzená objednávka (nebo její část) prodávajícím je pro obě strany závazná, pokud nedojde k porušení podmínek smluvených v době potvrzení.

Storno objednávky

Kupující má právo stornovat objednávku kdykoliv před jejím závazným potvrzením. Po závazném potvrzení objednávky (osobním kontaktem, e-mailem, telefonicky, textovou zprávou) může dojít ke stornování objednávky jen v případě, že prodávající nesplní smluvené podmínky dodání.

Dodací podmínky

Dodání bude uskutečněno v co nejkratším termínu, obvykle do 60 minut od potvrzení. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu na adresu uvedenou v objednávce.

Doprava

Dopravu zajišťujeme vlastní rozvážkovou službou. Dolní Lutyni při objednávce nad 100,- ZDARMA. Při objednávce po okolních obcí Věřnovice, Bohumín, Orlová, Dětmarovice, Rychvald příplatek 30,- Kč

Ochrana osobních dat

Z důvodu kvalitního plnění služeb potřebujeme znát některá Vaše data jako jméno, adresu a telefonický kontakt. Data chráníme před zneužitím a nebudou nikdy poskytnuty žádné třetí straně.

Používáním našich služeb souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech za výše stanovených podmínek.

Výše uvedená pravidla manipulace s daty neplatí pouze v případě napadení serveru neznámým pachatelem (tzv. hackerem). V takové situaci si  vyhrazujeme si právo ustoupit od záruky bezpečnosti.

Prodej a platba za zboží

Prodávající je majitelem zboží a prodává jej zákazníkovi na základě zaslané objednávky.

Zboží je majetkem prodávajícího až do doby úplného zaplacení ceny zboží. Uhrazení plné částky může být provedeno hotově při převzetí. Platit lze také stravenkami.

 

Závěrečná ustanovení

Tyto Obchodní podmínky jsou platné pro všechny obchodní případy uzavírané mezi firmou a kupujícím.

V závislosti na změně příslušných právních norem, si prodávající vyhrazuje právo Obchodní podmínky měnit. Tuto změnu a její účinnost firma vyhlásí vhodným způsobem na svých internetových stránkách.

  • Sídlo
  • Karvinská 1237
  • 735 53
  • Dolní Lutyně
  • Kontakty
  • + 420 778 745 574
  • info.penzion-lutena@seznam.cz

  Restaurace a penzion Lutena v Dolní Lutyni hodnocení