logo lutena

"Večer plný chuti"

LUTENA OSLAVILA VE VELKÉM SVÉ PRVNÍ NAROZENINY, jsme rádi, že jste u této slavnostní příležitosti byli a zastavili se na jedinečný „Večer plný chuti“!

Představte si, že byste si šli na stadion zahrát hokej a potkali se tam s Jardou Jágrem, na tenise s Tomášem Berdychem a nebo by si s Vámi zachytal Petr Čech..:) Tak, jako jsou tito lidé skutečnými osobnosti ve světě sportu, tak v naši restauraci vařily skutečné osobnosti na poli gastronomie...a Vy jste byli u toho!

Marek Svoboda – jako jediný Čech v historii byl podruhé za sebou nominován na pozici komisaře na gastro olympiádě IKA, která se v letošním roce odehraje v Erfurtu! Lukáš Uher, který na zmíněné olympiádě letos uvaří totéž, co jste u nás mohli ochutnat – Pečená kachní prsa, trhaná kachní stehna s jablky a tymiánovou omáčkou a také Bramborový klouzák s bylinkovou strouhankou! Jan Horký, který, jak jsme Vás už informovali, vařil i při prezidentské návštěvě Baracka Obamy, je kapitánem národního týmu kuchařů a cukrářů ČR, držitelem stříbrné a bronzové medaile z kuchařské olympiády 2012 a dvojnásobným držitelem bronzového ocenění z Basileje 2013 a v neposlední řadě rozhodně stojí za zmínku také manager a šéfkuchař naší restaurace, Dawid Wisniowski, člen Akademie kuchařů a cukrářů a gastro týmu Bidvest, který pro Vás připravil skvělý dezert – citrónový partfait, zauzené ostružiny wasabi a květy kamélie…

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří se na tomto dni podíleli – naše velké díky patří jak zmíněným Kuchařům (skutečně s velkým „Ká“..), tak našemu personálu, který se o Vás staral. A samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na Vás, naše hosty, kteří jste se rozhodli strávit úterní podvečer u nás. Děkujeme Vám za váš zájem, důvěru, za slavnostní atmosféru, jakou se nám společně podařilo vytvořit a budeme rádi, když Vám v naši restauraci opět potkáme. DĚKUJEME!

"Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" - "Večer plný chuti" -
  • Sídlo
  • Karvinská 1237
  • 735 53
  • Dolní Lutyně
  • Kontakty
  • + 420 778 745 574
  • info.penzion-lutena@seznam.cz

  Restaurace a penzion Lutena v Dolní Lutyni hodnocení