logo lutena

Grilování s gastro týmem Bidvest

Školení kuchařů a grilování pro veřejnost s gastro týmem Bidvest

Bidvest Czech Republic patří k mezinárodní obchodní skupině Bidvest, která je druhým největším distributorem potravin do gastronomie na světě.  

V naši restauraci se 23. června 2016 školili kuchaři z celé České republiky. Pro tato školení byla v rámci Moravy vybrána pouze dvě místa – Brno a naše restaurace v Lutena. Je nám ctí, že naše výsledky k nám přivedly špičky gastronomického oboru a účastníky světových soutěží Jana HORKÉHO (Kapitána národního týmu Asociace kuchařů a cukrářů ČR), Marka SVOBODU (mimo jiné lektora Kulinářské Akademie EU, člena představenstva Asociace kuchařů a cukrářů ČR a akreditovaného komisaře WACS – tedy komisaře olympijského výboru gastro soutěží) a Lukáše UHRA (předsedu severočeské pobočky AKC ČR, poradce v oboru gastronomie a šéfkuchaře hotelu Větruše). Jsme pyšní na to, že mezi členy top 15 kuchařů Bidvest týmu se probojoval i manažer naší restaurace David WISNIOWSKI.
Nejdříve se připravovaly saláty a ryby, konkrétně pstruh lososovitý a tuňák. Následovalo červené maso, miniburgery a na závěr si přišly na své i milovníci sladkého – podávaly si lívanečky. K přípravě se kromě standardního grilu používala také technologie pocházející z Holandska, a to grilování v sudu, na dřevěném uhlí, aby byl požitek z jídla nejen chutný, ale i příjemně voňavý.

Odpoledne byla zvána široká odborná i laická veřejnost, které jsme řekli a následně také předvedli, co nového jsme se naučili a hlavně – všem jsme zdarma dali dosyta ochutnat 
Celá akce se nesla ve velice milém přátelském duchu až do pozdních nočních hodin a my jsme rádi, že jste u toho byli s námi. Už teď můžeme slíbit, že nebyla poslední – už nyní pomalu chystáme další v rámci podpory a rozvoje gastronomie v Moravskoslezském kraji.
Náš dík patří kromě všech, kteří se podíleli na skvělé atmosféře, také našemu týmu manažerů, kuchařů a servírek. Děkujeme za skvělou organizaci, řízení a profesionální přístup.

Grilování s gastro týmem Bidvest - Grilování s gastro týmem Bidvest - Grilování s gastro týmem Bidvest - Grilování s gastro týmem Bidvest - Grilování s gastro týmem Bidvest - Grilování s gastro týmem Bidvest - Grilování s gastro týmem Bidvest - Grilování s gastro týmem Bidvest - Grilování s gastro týmem Bidvest - Grilování s gastro týmem Bidvest - Grilování s gastro týmem Bidvest - Grilování s gastro týmem Bidvest - Grilování s gastro týmem Bidvest - Grilování s gastro týmem Bidvest - Grilování s gastro týmem Bidvest -
  • Sídlo
  • Karvinská 1237
  • 735 53
  • Dolní Lutyně
  • Kontakty
  • + 420 778 745 574
  • info.penzion-lutena@seznam.cz

  Restaurace a penzion Lutena v Dolní Lutyni hodnocení