footer-logo
Objednejte si zdravé a čerstvé jídlo, užijte si výjimečnou cestu chuti na vašem stole.

Kontaktní Informace

Karvinská 1237/8, 735 53 Dolní Lutyně, Česko

+(420) 778 745 574

info@lutena.cz

Získejte Aktualizace

Podmínky Lutena klubu

Co je„Lutena klub“?

Lutena klub“ je věrnostní program Restaurace a penzionu Lutena. Zapojení do tohoto programu Vám umožňuje po nabití zákaznické karty (peněženky) čerpat 10% slevu na celý sortiment jídelního a nápojového lístku (s výjimkou poledního menu). Pokud si dále vyberete z lístku položky označené jako „Tip pro Vás“, získáte body, které můžete uplatnit při příští návštěvě v poměru 1b = 1Kč.

Po vyplnění formuláře obdržíte zdarma věrnostní kartu, na kterou máte možnost vložit finanční sumu v minimální hodnotě 1000,- a která Vám nyní bude sloužit jako peněženka. Od tohoto okamžiku máte 10% slevu a také můžete začít sbírat body.

Účastníkem věrnostního programu a nositelem karty „Lutena klubu“ se stává každý zákazník, který obsluze odevzdá správně vyplněný a podepsaný registrační formulář. Obsluha restaurace mu poté zdarma vystaví zákaznickou kartu, kterou je možno nabít v hodnotě od 1000,-. Členství v programu je dobrovolné a nelze jej nárokovat, o členství rozhoduje provozovatel

Při předložení karty před zaplacením bude ihned odečteno 10% z celkové ceny útraty v Restauraci Lutena. Navíc, pokud si host vybere z nabídky jídlo či nápoj, označený šipkou „Tip pro Vás“, získá na svůj účet uvedený počet bodů, které může použít k příštímu placení účtu, nejdříve však následující den, v poměru 1b = 1Kč.

Platbu touto věrnostní kartou lze kombinovat s jiným druhem platby či stravenkami. Použití karty „Lutena klubu“ k načtení slevy, k platbě či čerpání bodů hlaste předem obsluze, dodatečné či zpětné načtení slevy podle vystavených účtenek není možné. Obsluha sdělí nositeli na požádání stav jeho konta na věrnostní kartě, aktuální stav je uveden vždy také na účtence.

Pokud od posledního nabití karty uběhlo více než 1 rok, je deaktivována a její platnost je pozastavena, členství a výhody v tomto věrnostním klubu zanikají.

Věrnostní karta je přenosná.

Věrnostní kartu „Lutena klub“ je možné využít pouze pro placení v Restauraci Lutena s výjimkou poledních menu, ubytování a úhrady akcí, které byly naceněny zákazníkovi přímo na míru (oslavy, svatby apod.). Rovněž se její použití nevztahuje na rozvoz jídel a pizzy.

Provozovatelem věrnostního programu je firma MARMAT FUTURE s.r.o., Komenského 629, 735 81 Bohumín, IČ: 048 99 792. Odevzdáním registračního formuláře zákazník souhlasí se zpracováním osobních údajů pro interní potřeby firmy a propagaci, nebudou předány třetím stranám. Firma se zavazuje postupovat v souladu se zák. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Ztrátu či odcizení karty je držitel povinen neprodleně oznámit provozovateli písemně či elektronicky. Provozovatel neručí v případě ztráty karty a jejího následného zneužití třetí osobou za ztrátu hodnoty nasbírané na kartě. Karta je po oznámení zablokována a žadateli může být vystavena nová za obvyklých podmínek.

Členství ve věrnostním programu zaniká:

V případě, že žadatel o ukončení členství zažádá písemnou formou na email lutenaklub@seznam.cz
V případě, že zákazník neuskuteční po dobu delší než 1 rok nabití své karty v hodnotě alespoň 1000,-Kč.
V případě, že uvede záměrně nesprávné údaje v registračním formuláři
Zneužitím mechanismu věrnostního programu nositelem karty
Rozhodnutím provozovatele o ukončení věrnostního programu

Zanechte Komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..